500 سوال حسابان یازدهم

کتاب حاضر مطابق با سرفصل‌های منتشر شده توسط دفتر برنامه‌ریزی و تألیف کتب درسی، گردآوری و تألیف شده است و با استفاده از پیش‌نویس اولیه کتاب درسی حسابان، برخی از تمرین‌ها و مثال‌های کتاب درسی را نیز شامل می‌شود. با توجه به نهایی بودن امتحانات سال یازدهم و تأثیر مثبت آن در قبولی کنکور و از طرفی اهمیت بالای درس حسابان برای دانش آموزان رشته‌ی ریاضی ، لازم است مطالعه این درس را از تابستان آغاز کنید. با توجه به جدید بودن کتاب‌های درسی این مقطع و نبود منبع برای مطالعه‌ی دانش آموزان در تابستان، بر آن شدیم تا کتاب حاضر را تولید کنیم.

ویژگی های مهم کتاب

دسته بندی کتاب: مجموعه دروس 500 سوال پرمراجعه

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


1- داشتن درخت دانش که می‌تواند در یک نگاه شما را با مباحث اصلی درس آشنا کند.
2- در ابتدای هر درس، درسنامه‌ای آمده است که سعی شده است تمام مطالب به صورت مجزا و گام به گام با حفظ محتوای کتاب درسی بیان شود. هم‌چنین از مثال‌های متنوع برای آموزش بهتر مطلب استفاده شده است.
3- هر درس شامل 5 سؤال تشریحی می‌باشد که در این بخش سعی شده است، سؤالات امتحان نهایی سال‌های گذشته انتخاب شود تا دانش آموزان با سبک سؤالات امتحانات نهایی آشنا شوند. هم‌چنین سؤالات امتحانات مدارس دیگر و سؤالات تألیفی در این بخش برای پوشش کامل مطالب انتخاب شده است.
4- هر درس شامل 15 الی 20 سؤال تستی می‌باشد که شامل سؤالات کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور (یا آزاد) و سؤالات آزمون‌های کانون در سال‌های مختلف می‌باشد. در مواردی که نیاز بود، برای رعایت پوشش مطالب، سؤالاتی نیز تألیف شده‌اند. هم‌چنین در این بخش سعی شده است، سؤالات از سطح آسان به دشوار مرتب شوند تا دانش آموزان تمام تیپ‌ سؤال‌های مرتبط با آن مبحث را مشاهده کنند.
5- در انتهای کتاب، پاسخ سؤالات به‌طور کاملاً تشریحی آورده شده است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش