مجموعه سوالات کنکور رشته هنر

بيشتر خوانندگان، اين كتاب را در ماه هاي ارديبهشت و خرداد مطالعه مي كنند. ايـن دوران را دوران جمـع بنـدي
ناميده ايم. دوران جمع بندي از اواسط ارديبهشت ماه شروع مي شود و تا روز كنكور ادامه خواهد داشت. در اين دوران
قرار است مجموعه درس هايي را كه تا به حال خوانده ايد جمع بندي كنيد و بر آموخته هايتان مسلط شويد. نگراني هايي كه هم اكنون شما و ساير داوطلبان داريد، اينهاست:
برخي درس ها را نخوانده ايد.
برخي درس ها را فراموش كرده ايد يا فكر مي كنيد كه فراموش كرده ايد.
سؤال مي كنيد كه آيا مي توانيد همه ي درس ها را دوره كنيد؟
و آيا تا روز كنكور وقت كم نخواهيد آورد؟
اكنون بيش از هر زمان ديگر، نياز به برنامه ي صحيح و منسجم داريد تا بر آموخته هاي قبليتان مسلط شويد. بايد با روش خاصي كار كنيد. نيازهاي امروزتان متفاوت است.
امروز به تسلطي همه جانبه نياز داريد، زيرا در كنكور قرار است همه ي كتاب هـا را بـا هـم امتحـان بدهيـد. بنـابراين مطالعه در دوران جمع بندي با برنامه ي مطالعاتي شما در طول دوازده سال گذشته تفاوت خواهد داشت.


74000 تومان

شابک : 978-600-00-0649-5
سال نشر: 97
نوبت چاپ : 13
تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2500


مجموعه سوال های کنکور هنر کتابی است مربوط به تست‌های کنکورهای سراسری 10 سال اخیر . در ابتدای هر دوره تعداد سوال در هر درس و مدت زمان پاسخ‌گویی همانند دفترچه‌کنکور سراسری آورده شده است. و در انتهای هر دوره پاسخ تشریحی آن کنکور آورده شده است. نکته قابل توجه در کتاب زرد هنر اضافه شدن سوال های خارج از کشور سال 95 به همراه پاسخ تشریحی است.
این کتاب به شما کمک می‌کند تا بتوانید تسلط خوبی بر روی سوال‌های کنکور و مباحث مربوط به کنکور هنر داشته باشید و همچنین باعث می‌شود زمان پاسخ‌گویی به سوال‌های کنکور را تمرین کنید.نظر کاربران (2)

  • Electrro
    مريم منقبتى - پشتیبان - تهران جنوب

    یکی از مهم ترین منابع در دوران جمع بندی کنکور هنر کتاب زرد کانون است با توجه به داشتن پاسخنامه تشریحی در این کتاب که بسیار مختصر است و فقط به نکات ریز توجه شده می توان به سرعت اشکالات موجود در حل تست ها را از بین برد .

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت