نوروز دوم دبستان

اگر بخواهیم از تعطیلات نوروز به خوبی استفاده کنیم، یعنی هم به تفریح بپردازیم و هم از درس‌ها فاصله نگیریم لازم است برنامه‌ریزی کنیم. مشخّص کنیم که چه قدر درس بخوانیم، چه قدر تلویزیون تماشا کنیم و چه قدر به دید و بازدید و مهمانی و کارهای تفریحی دیگر بپردازیم.
ما برنامه‌ی این کتاب را بر اساس نتایج دانش آموزان سال‌های قبلی و نظرهای کارشناسان تنظیم کرده‌ایم. کتاب به صورت آزمون محور است یعنی آزمون به آزمون تفکیک شده است. هر آزمون شامل سه درس ریاضی، علوم و فارسی است.
تعداد سؤال‌ها نیز مشابه آزمون‌های کانون است یعنی 5 سؤال تشریحی و 10 سؤال تستی برای درس‌های علوم و ریاضی و 10 سؤال تستی- تشریحی هم برای فارسی. در پایان 5 آزمون هم، 2 آزمون جامع در نظر گرفتیم. هر کدام از این آزمون‌ها 45 سؤال دارند.

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-00-0567-2

سال نشر: 95

نوبت چاپ : 2

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000

دسته بندی کتاب: نوروز مجموعه دروس

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


توجه: برای هر سؤال یک آدرس از کتاب درسی نوشتیم تا اگر خواستید ببینید با توجه به کدام مطلب کتاب می‌توانید به سؤال جواب بدهید به راحتی صفحه را نگاه کنید و به تمرین مورد نظر مراجعه کنید.
اگر روزی 2 ساعت برای حل تمرین‌های کتاب وقت بگذارید (یعنی اندازه‌ی دیدن یک فیلم) و 25 سؤال آن را حل کنید، در مدت 12 روز این کتاب را به صورت کامل پاسخ خواهید داد. سؤال‌ها از تمام مطالبی که تا این‌جا خوانده‌اید انتخاب شده است.
با برنامه‌ریزی 25 سؤال در هر روز، یک روز فارسی و ریاضی و یک روز فارسی و علوم را مطالعه خواهید کرد.
ابتدا هدف‌گذاری خود را در تابلوی نوروزی یادداشت کنید و سپس نتیجه را ببینید.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش