کتاب کار ریاضی (پایه نهم) سوم متوسطه اول

در اين كتاب كه اساس آن بر مبناي كتاب درسي و هدف آن ارتقاي دقت در فهم مساله و پر رنگ كردن يادگيري و مهارت هاي حل مساله است، هر فصل با توجه به زيرمجموعه هاي درس محور خود، به بخش هاي مختلفي تقسيم شده و در هر بخش، مطالب زيرگنجانده شده است:
1-درسنامه: اين درسنامه ها براي مرور دوباره ي مطالب كتاب درسي و تسلط بر مفاهيم رياضي و تثبيت بر يادگيري است و مطالعه ي آن ها توصيه مي شود.
2-تمرين ها: تمرين ها هدف اصلي كتاب كار است كه خود نيز به بخش هاي زير تقسيم شده است: الف- سوالات درست يا نادرست: روشي موثر جهت سنجش يادگيري نكات يك مبحث است و باعث بالا بردن تسلط بر نكات كليدي يك بخش مي گردد. ب-سوالات جاي خالي: در اين قسمت بر پايه ي مفاهيم مباحث مورد نظر، بايد جواب صحيح در جاي خالي گنجانده شود كه باعث سنجش ميزان يادگيري دانش آموز مي گردد. ج- سوالات با پاسخ تشريحي: اين قسمت اصلي ترين بخش از تمرين ها را شامل مي شود. در اين بخش، تمام مهارت ها و دانش شما در مبحث مورد نظر سنجيده مي شود. سعي كنيد در حل اين مجموعه از سوالات، از تمام آموخته هاي خود و مهارت هاي حل مساله استفاده نماييد. د- سوالات چهارگزينه اي: به جهت اهميت آزمون هاي مختلف از جمله آزمون هاي ورودي دبيرستان هاي نمونه دولتي و تيزهوشان، تعدادي سؤال چهارگزينه اي در انتهاي سوالات هر بخش گنجانده شده است كه حل اين سوالات دقت زيادي نياز دارد و بايد بعد از يادگيري كامل موضوع درسي ودرك مفهوم سوال به حل آن پرداخت.
3-پاسخ تمرين ها: هدف اصلي از گنجاندن پاسخ تمرين ها اين است كه شما بعد از حل يك مساله، پاسخ بدست آمده ي خود را با اين جواب ها مقايسه نماييد كه در صورت نادرست بودن پاسخ خود با پاسخ هاي كتاب، بايد به اين مطالب دقت بيشتري داشته باشيد.

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-00-0510-8

سال نشر: 96

نوبت چاپ : 5

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

دسته بندی کتاب: ریاضیات کتاب کار

28000 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


-

نظر کاربر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش