READING

هدف كتاب گسترش و پيشبرد مهارت خواندن و درك مطلب در زبان انگليسى است.
در سال‌های اخیر مهارت خواندن، ‌چه در آزمون‌های داخلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، MHIE، MCHE ، PBT) و چه در آزمون‌های بین‌المللی بیش‌ترین تعداد سؤالات را به خود اختصاص داده است. با توجه به اهمیت موضوع بر آن شدیم که خواندن متون را با آموزش تکنیک‌های خواندن آغاز کنیم. کتاب به صورتی طراحی شده است که علاوه بر دانش‌آموزان، داوطلبین دوره‌های مختلف می‌توانند از آن بهره گیرند.
گروه زبان کانون فرهنگی آموزش، ‌کلیه‌ی مدرسین سراسر کشور را به هم‌اندیشی و افزایش ظرفیت علمی گروه فرا می‌خواند و امیدوار است که بتواند با هماهنگی مسئولین کانون، کارگاه‌هایی را جهت تبادل مبانی تئوریکی و نحوه‌ی آموزش مهارت‌های خواندن برگزار کند تا با توسل به خرد جمعی به نقطه نظرات مشترکی دست یابند.

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-964-326-388-1

سال نشر: 96

نوبت چاپ : 38

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

دسته بندی کتاب: زبان انگلیسی متفرقه

10000 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


خواندن فرايندى است كه در آن خواننده داده‏هاى موجود در متن را با دانش و اطلاعات قبلى خود تركيب مى‏كند، بنابراين فرآيند تبادل اطلاعات از شخصى به شخص ديگر نياز به فعال سازى اطلاعات پيشينه افراد و مهارتهاى زبانى آنها دارد. اگر چه خواندن همانند صحبت كردن و يا نوشتن شكلى از زبان را توليد نمى‏كند اما فرايند خواندن براى پردازش اطلاعات نيازمند فعاليت‏هاى ذهنى است. خواندن مى‏تواند مهارت دريافت كننده خواننده تلقى شود (receptive skill). در اثر فرايند خواندن شخص خواننده از پيام شخص نويسنده پيامى را دريافت مى‏كند يا مى‏توان گفت كه پيام يا كد (code) شخص نويسنده را رمز شكافى مى‏كند (decoding skill)، بنابراين مى‏توان چنين اذعان داشت كه خواندن فرايندى است كه در آن شخص خواننده با اتكاء به دانش پيشينه خود منظور نويسنده را استنباط مى‏كند. از مطالب فوق مى‏توان چنين نتيجه گرفت كه خواندن شامل يك فرايند فعال مبادله‏اى ـ ارتباطى است و به عنوان يك مهارت ارتباطى (communicative skill) اهميت خاص خود را دارد.

نظر کاربر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش