تیزهوشان 10 آزمون جامع ششم دبستان

این کتاب 10 آزمون جامع ششم را در درس‌های استعداد تحلیلی، قرآن و هدیه‌های آسمان، فارسی، مطالعات اجتماعی، تفکر وپژوهش، علوم تجربی و ریاضی شامل می‌شود.
درس استعداد تحصیلی یا همان هوش غیرکلامی، که بیست درصد از نمره ی این آزمون‌ها را به خود اختصاص می‌دهد، شامل پنج تیپ عمده است که در طیّ آزمون‌ها با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.

ویژگی های مهم کتاب

دسته بندی کتاب: مجموعه دروس تیزهوشان

25000 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


با توجه به این‌که کتاب آزمون‌محور چیده شده است، برای هر آزمون ابتدا با یک صفحه عنوان رو‌به‌رو خواهید شد که توصیه‌های مشاوره‌ای و کلی قبل از آزمون را در بر می‌گیرد. علاوه بر آن در مورد محتوای آزمون و زمان پیشنهادی پاسخ‌گویی اطلاعات لازم در صفحه‌ی عنوان قید شده است. همچنین از دانش‌آموزان خواسته‌ایم پیشرفت درسی خود را با سه رنگ اصلی آبی، سبز و زرد در هر آزمون و هر درس مشخص کنند که بتوانند میزان پیشرفت را اندازه بگیرند.
در پایان هر آزمون پاسخ‌برگ چهارگزینه‌ای برای پاسخ‌گویی به سؤالات قرار داده شده است که توصیه می‌کنیم دانش‌آموزان پاسخ برگ را جدا و در هر آزمون از آن استفاده کنند.
بعد از پاسخ‌گویی به آزمون، صفحه‌ی نکته‌ی آموزشی قرار داده شده است تا دانش‌آموزان در این صفحه یک یا دو نکته از هر درس را یادداشت کنند و در نهایت بتوانند نکات مهم را جمع‌بندی کنند.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش