آبی روانشناسی انسانی

اين كتاب طبق سرفصل‌هاي كتاب درسي روان‌شناسي در چهار فصل تنظيم شده كه هر فصل بنا بر مباحث مرتبط به چند بخش تقسيم شده است.در هر بخش درسنامه‌هايي حاوي نكات كليدي، توضيحات و نمودارهاي كاربردي براي مطالعه گنجانده شده است. سؤالات اين كتاب از دو قسمت «سؤالات سراسري و خارج از كشور» و «سؤالات آزمون‌هاي كانون و ساير» تشكيل شده كه قسمت اول شامل سؤالات كنكورهاي ده سال اخير و قسمت دوم مناسب‌ترين سؤالات از ميان آزمون‌هاي كانون، سنجش و كنكور آزاد انتخاب شده است.

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-00-0652-5

سال نشر: 96

نوبت چاپ : 4

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 4000

دسته بندی کتاب: آبی دروس اختصاصی رشته انسانی

18000 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


در درسنامه‌هاي اين كتاب سعي شده مباحث كليدي و اصلي كتاب به‌شيوه‌اي متفاوت تنظيم شود به‌طوري كه مباحث با جداول و نمودارها تقسيم‌بندي شده و توضيحات همراه با مثال‌هاي لازم براي تفهيم مطلب ارائه شده است و مي‌توان گفت تمام نكات و پاسخ‌هاي سؤالات كتاب آبي در درس‌نامه‌ها موجود است.
سؤالات كنكور سراسري داخل و خارج از كشور به‌صورت تيپ‌بندي شده مرتب شده‌اند به اين صورت كه دبيران هنگام تدريس و دانش‌آموزان هنگام مطالعه به راحتي مي‌توانند به سؤالات مربوط به هر مبحث مراجعه كنند. سؤالات آزمون‌هاي ساير و كانون به صورت متنوع انتخاب شده است به‌طوري‌كه مباحث اصلي كتاب با تست‌هاي مختلف پوشش داده شده است و دراين بخش از تست‌هاي تركيبي كه مباحث مختلف مورد سؤال واقع شده‌اند نيز استفاده شده است.
پاسخ‌هاي تشريحي به‌صورت مفصل و همراه با توضيحات لازم و تكميلي بيان شده به‌طوري كه دانش‌آموز بتواند دليل صحيح يا نادرست بودن گزينه‌ها را به خوبي ياد بگيرد.
تعداد تست‌هاي هرفصل متناسب با حجم فصل و اهميت آن در كنكور تنظيم شده به‌طوري كه دانش‌آموز به‌ازاي هرتست در كنكور بتواند سؤالات به تعداد زياد و با تنوع فراوان در اختيار داشته باشد.

نظر کاربر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش