پر تکرار ریاضی آمار (1) دهم انسانی

با سلام خدمت همکاران محترم و دانش‌آموزان عزیز، کتاب پیش رو دارای ویژگی‌های برجسته‌ای است که به‌صورت کلی و جزئی در زیر به آن اشاره می‌کنیم:
1- درخت دانش
همان‌طور که از نام این عنوان برمی‌آید، طبقه‌بندی مطالب کتاب درسی در هر فصل به‌صورتی تنظیم شده که بتوانید موضوعات مطرح شده در هر فصل را در یک نگاه بررسی کنید و با برنامه‌ریزی دقیق‌، قدم ‌به قدم پیشرفت خود را ارزیابی کنید.
2- خلاصه درس
در نگارش این بخش از کتاب سعی شده منطبق با متن کتاب درسی یعنی دقیقاً همان چیزی که در آزمون‌ها و امتحانات ملاک ارزیابی قرار می‌گیرد ارائه شود، البته با سازمان‌دهی منظم و بیانی ساده و شفاف جهت درک بهتر متن کتاب درسی. تعداد موضوع‌های ارائه شده در این کتاب 14 موضوع است که براساس تعداد درس‌های مطرح شده در کتاب درسی است.
ویژگی برجسته‌ای که می‌توان برای این خلاصه درس‌ها بیان نمود، کم‌حجم بودن آن‌هاست که دانش‌آموزان را قادر می‌سازد در هنگام امتحانات با سرعت مناسب و در زمان کوتاه‌تر مطالب را جمع‌بندی نمایند (با یادآوری این نکته که هیچ نوشته‌ای برای شما جای کتاب درسی را پر نمی‌کند!).

ویژگی های مهم کتاب

دسته بندی کتاب: ریاضیات پر تکرار

24000 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


3- سؤالات با قالبی شبیه امتحانات هماهنگ کشوری
مؤلفان محترم سعی کرده‌اند قالب سؤالات مطرح شده، منطبق با سبک سؤالات امتحانی مدارس باشد تا دانش‌آموزان بتوانند با مطالعه و حل سؤالات این مجموعه به سرعت ذهن خود را با امتحانات هماهنگ نمایند. در مجموع تعداد 628 سؤال مرتبط، مکمل و مشابه تمرین و متن کتاب درسی، در این کتاب ارائه شده است.
4- پاسخ‌نامه‌ی تشریحی با سبک خاص
یکی از دلایل عدم نتیجه‌گیری مناسب دانش‌آموزان در امتحانات این است که نمی‌دانند چه میزان مطلوب پاسخ بنویسند تا نمره‌ی کامل بگیرند.
در این مجموعه سعی کردیم پاسخ‌نامه‌ها را مطابق با راهنمای تصحیح اوراق امتحانات تنظیم کنیم تا دانش‌آموزان یاد بگیرند نه زیاد و نه کم بلکه به اندازه پاسخ بنویسند تا هم زمان کم نیاورند و هم نمره‌ی کامل را اخذ کنند.
5- آزمون‌های جامع
این کتاب شامل 2 آزمون جامع پایان نیم‌سال اول و 2 آزمون جامع پایان نیم‌سال دوم است.
6- ضریب تناسب و توازن (امتحان)
در این کتاب به‌ازای هر 1 نمرة امتحان، 31 سؤال برای تمرین تسلط بر روی مباحث وجود دارد.
امیدواریم با بهره‌گیری از تجارب همکاران و اساتید بزرگوار که در تألیف این کتاب همکاری داشته‌اند بتوانیم شما عزیزان را به اهدافتان نزدیک‌تر نماییم.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش