عنوان بنر

دین و زندگی 2

بخش آیات و روایات که شامل ترجمه، پیام‌های کتاب درسی، نکات آیات (اعم از نکته‌های کنکور) و مطابقت‌های معنایی که با مراجعه به تفاسیر معتبر و در قالبی بدیع و شکلی کاملاً خلاقانه ارائه شده است تا دانش‌آموزان بتوانند به تفکیک، مفاهیم را استخراج کنند، با توجه به این که عمده سؤالات کنکور سراسری مربوط به بخش آیات و روایات و ارتباط آن با متن درس و ارتباط دادن آن‌ها با مفاهیم هر سه کتاب درسی است، سعی کردیم آیات را با این رویکرد تدوین کنیم تا نیاز داوطلبان عزیز در این بخش به نحو مقتضی پاسخ داده شود.
در بخش دیگری که مربوط به درسنامه‌هاست بر آن بودیم که مفاهیم هر درس را به شکل قدم به قدم و با حفظ محتوای اصلی کتاب درسی و با روشی کاملاً مفهومی و حرفه‌ای و با استفاده از شیوه‌های تدریس در کلاس درس، با متدی کاملاً جدید پیش روی دانش‌‌پژوهان عزیز قرار دهیم. به همین منظور از روش‌های کاربردی هم‌چون، سؤالی دیدن متن، طرح سؤالات دو طرفه (رفت و برگشتی) انتخاب واژگان کلیدی (به صورت کلمات پررنگ) ارجاع مفاهیم به تیتر اصلی درس، کشف رابطه علی و معلولی (تابع و متبوع) طبقه‌بندی مفاهیم در قالب شمارگان یا قرار داد (الف- ب- پ) برای سهولت یادگیری، ساختن شرط و مشروط، معادل‌سازی‌های مفهومی (قرابت‌های معنایی)، ایجاد و بیان ارتباط مفاهیم با موضوعات ما بعد و ماقبل خود و ارتباط با هر سه کتاب دین و زندگی و ارائه مهم‌ترین نکات کنکور و برجسته ساختن سؤالات کنکور سراسری 94 و .... بهره برده‌ایم.

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-00-0465-1

سال نشر: 94

نوبت چاپ : 3

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000

شماره سوالات 1، 5، 15، 37، 38، 41، 65، 93، 144، 162، 252 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.

دسته بندی کتاب: دین و زندگی آبی

15000 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


از جمله ویژگی‌های برجسته این کتاب ارائه کامل تمرین‌های کتاب درسی و پاسخ‌های آن اعم از اندیشه و تحقیق، تفکر در آیات یادآوری‌ها، تدبر در آیات، ارزیابی‌ها و .... با توجه به حذفیات کتاب است که در کم‌ترین کتاب آموزشی به این شکل به آن پرداخته شده است.
در راستای ابهام‌زدایی و رفع هر گونه اشکال علمی در جای جای کتاب چه در بخش آیات و روایات و چه درس‌نامه‌ها به نحوی مبسوط از کتاب‌های راهنمای معلم بهره برده‌ایم که در جاهایی که نیاز به ارجاع مطلب بوده در پاورقی‌ها به آن‌ها استناد نموده‌ایم.
جهت تسهیل و تسریع در یادگیری داوطلبان عزیز، جداولی را تحت عنوان یک نگاه و به شکلی مقایسه‌ای تنظیم شده است. (مثلاً مقایسه آیات برزخ و آخرت و ...)
در بخش پرسش‌های چهار گزینه‌ای که به صورت درس به درس و طبقه‌بندی شده در پایان هریک از درس‌ها آمده است پرسش‌های چهار گزینه‌ای کنکورهای سراسری 9 سال اخیر به انضمام پرسش‌ها و بهترین سؤالات کانون گنجانده شده است.

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش