عنوان بنر

کتاب نوروز هنرستان (دروس پایه و عمومی)

در دوران نوروز به علت حجم بالای مباحث مورد مطالعه، امکان خواندن تمام کتاب‌های کمک‌آموزشی و حل  تمام تست‌های آن وجود ندارد؛ بنابراین داوطلبان به یک منبع برگزیده نیاز دارند. کتاب برنامه‌ای نوروز پاسخی به این نیاز است. کتاب نوروز در حجمی مناسب شامل تست‌های مهم و کلیدی کنکور است.
کتاب نوروز عمومی و پایه‌ی هنرستان شامل 500 پرسش چهارگزینه‌ای برگزیده در درس‌های ریاضی 1 و 2، فیزیک و عربی است. در کتاب نوروز از درس ریاضی 250 سؤال، فیزیک و عربی هر کدام 125 سؤال طرح شده است.
پاسخ‌نامه‌‌ی تشریحی سؤالات در انتهای کتاب وجود دارد.
با حل کتاب نوروز، در هر تست نکته‌ای یاد خواهید گرفت که به لحاظ این‌که مجموعه‌ای از تست‌های منتخب کنکور سال‌های گذشته است هر نکته از اهمیت بالایی برخوردار است؛ هم‌چنین با حل کتاب نوروز به مرورِ مباحث از طریق حل مسئله می‌پردازید؛

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-126-802-1

سال نشر: 95

نوبت چاپ : 14

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 5000

شماره سوالات 10، 111، 123، 125، 129، 133، 145، 290، 291، 306 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 3 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.

دسته بندی کتاب: نوروز مجموعه دروس

10000 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


ما با طراحي و آماده كردن اين كتاب خواسته ايم به دانش آموزاني كمك كنيم كه مي خواهند در ايام تعطيلات نوروز به جز تفريح وسرگرمي درس هم بخوانند. فكر كرديم اگر اين درس خواندن نقشه و برنامه هم داشته باشد نتيجه ي بهتري به دست مي آيد و آن گاه براي طراحي مفهومي كتاب خيلي كار كرديم تا اين كتاب آماده شد. در طراحي مفهومي كتابها روي اين فكر كرديم كه روزي چقدر وقت بگذاريد، روزي چند سوال حل كنيد و كدام موضوعات مهم ترهستند. كتابهاي نوروز را براي بيشتر دوره ها و پايه ها آماده كرده ايم. كتاب هاي نوروز در دوره ي دبستان و دورهي متوسطه شباهت هاي بيشتري با هم دارند. كتاب هاي پيش دانشگاهي در سه رشته ي رياضي و تجربي و انساني آماده شده اند و شبيه يك ديگر هستند. كتاب هاي دبيرستان تعداد صفحات كمتري دارند. در هنرستان يك كتاب عمومي و براي چهار رشته ي حسابداري، كامپيوتر، معماري والكتروتكنيك هر كدام يك كتاب نوروز آماده شده است.

نظر کاربر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش