آبي - تاریخ ادبیات 2 سوم انسانی

1) شامل 481 پرسش چهارگزينه‌اي همراه با پاسخ کلیدی 2) 63 سوال از کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور (سال‌های 85 تا 94)
3) 329 پرسش‌چهارگزینه‌ای منتخب سؤالات آزمون‌های کانون و سایر منابع 4) تبدیل 89 مطلب مهم کتاب درسی به پرسش چهارگزینه‌ای با هدف پوشش کامل کتاب درسی 5) 24 درسنامه‌ی کامل با استفاده‌ی آموزشی از رنگ دوم
یعنی: 481=(کتاب درسی) 89+(کانون و سایر منابع)329+ (کنکور) 63
همراه با: پاسخ تشریحی ویرایش جدید (منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی)

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-00-0282-4

سال نشر: 95

نوبت چاپ : 4

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000

دسته بندی کتاب: آبی دروس اختصاصی رشته انسانی

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


10 تست ادبيات اختصاصي يعني يك سوم پرسش‌هاي كنكور سراسري به تاريخ ادبيات 1 و 2 اختصاص دارد. بيش‌تر دانش‌آموزان نيز از مطالعه‌ي اين درس گريزان‌اند. عامل اصلي اين گريزاني، بدخواندن و حفظ بي‌مورد مطالب كتاب است.
اگر دانش‌آموزان بتوانند مطالب اصلي كتاب را مطالعه كنند و فشرده‌اي كوتاه از كتاب فراهم آورند؛ بي‌ترديد در يادگيري مفاهيم كتاب هيچ مشكلي نخواهند داشت. بيش‌تر دانش‌آموزان در خلاصه‌نويسي مهارت كافي ندارند و برداشتشان از خلاصه‌نويسي، گزينش بعضي مطالب و حذف بعضي مطالب ديگر است. در حالي كه خلاصه‌نويسي به مفهوم حذف يا گزينش مطالب كتاب نيست بلكه فشرده و كوتاه كردن محتواي كتاب است؛ بنابراين خواندن خلاصه‌ي خوب، دريادگيري به ما كمك مي‌كند و گاهي تا يك دهم مطالب كتاب را كاهش مي‌دهد. در این كتاب سعي شده، مفاهيم اصلي كتاب به‌صورت فشرده بيان گردد و مطالب چنان فراگير باشد كه نيازي به مراجعه‌ي دانش‌آموزان به كتاب درسي نباشد.
این کتاب شامل 481 تست است، با توجه به این‌که از مباحث تاریخ ادبیات ایران و جهان (2) 5 تست در کنکور اختصاصی رشته‌ی انسانی مطرح می‌شود می‌توان گفت به ازای هر سؤال کنکور حدوداً 96 تست در این کتاب موجود است.
- با توجه به این‌که این بخش شامل سه درس پرحجم است با این که در کنکور سراسری چند سال اخیر فقط یک سؤال از این بخش آمده است.
- در بخش دوم و چهارم با این‌که اقبالی در کنکور نداشته است، اما به‌دلیل تنوع مباحث 23 سؤال را به خود اختصاص داده است.
- بخش‌های سوم، پنجم و ششم، هفتم، هشتم و نهم مهم‌ترین بخش‌های این کتاب هستند که در کنکور سراسری اقبال بسیار داشته‌اند و سعی کرده‌ایم تا همه‌ی مطالب این بخش‌ها را با سؤالات متنوع پوشش دهیم.

نظر کاربر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش