عنوان بنر

آبي - آرايه‌هاى ادبى سوم انسانى

1) شامل: 490 پرسش چهارگزينه‌اي همراه با پاسخ کلیدی 2) 100 سوال از کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور (سال‌های 81 تا 94)
3) 290 پرسش‌چهارگزینه‌ای منتخب سؤالات آزمون‌های کانون و سایر منابع 4) تبدیل 100 تمرین‌ مهم کتاب درسی به پرسش چهارگزینه‌ای با هدف پوشش کامل کتاب درسی 5) 25 درسنامه‌ی کامل با استفاده‌ی آموزشی از رنگ دوم
یعنی: 490=(کتاب درسی) 100+(کانون و سایر منابع)290+ (کنکور) 100
6)همراه با: پاسخ تشریحی ویرایش جدید (منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی)
نکته‌ی مهم:
به یاد داشته باشید که دانش‌آموزان در قرابت معنایی و درک عمیق شعر و ادبیات موفق‌ترند که در آرایه‌های ادبی به‌ویژه بخش بیان و آرایه‌های معنوی تسلط بیش‌تری داشته باشند بنابراین این کتاب از جمله کتاب هایی است که از یک طرف ما را در فهم درست آرایه‌های ادبی یاری می‌کند و از طرف دیگر درک مفاهیم ادبیات را برای ما آسان می‌کند. در این کتاب سعی شده است هر آرایه‌ی ادبی به صورت کوتاه و مختصر تعریف شود و بعد مثال‌هایی به نثر آورده شده که فهم آرایه را آسان می‌کند. بعد با ارائه‌ی مثال‌های شعری سعی شده تا مباحث در ذهن خواننده نهادینه شود.

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-00-0281-7

سال نشر: 95

نوبت چاپ : 4

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 2000

دسته بندی کتاب: آبی دروس اختصاصی رشته انسانی

12500 تومان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


این کتاب شامل 490 تست است، با توجه به این‌که از مباحث آرایه‌های ادبی 5 تست در کنکور اختصاصی رشته‌ی انسانی مطرح می‌شود می‌توان گفت به ازای هر سؤال کنکور حدوداً 98 تست در این کتاب موجود است.
- با توجه به این‌که سؤالی از بخش اول (مقدمات) در کنکور سراسری مطرح نمی‌شود و در امتحان نهایی نیز کم‌ترین بارم به این بخش اختصاص دارد، سهم سؤالات این بخش، کم‌ترین تعداد است.
- بخش دوم نیز، حفظی است و ویژگی‌های فصل اول را داراست، اما با توجه به این‌که نسبت به بخش اول، حجم بیش‌تری دارد، سؤالات بیش‌تری نیز نسبت به بخش اول دارد.
- بخش سوم از فصل‌های با اهمیت کتاب است. معمولاً یک سؤال مستقل در کنکور سراسری را به خود اختصاص می‌دهد. در ویرایش جدید این کتاب، سؤالات با کیفیت‌تر و جدیدتری ارائه شده است.
- بخش چهارم (بدیع لفظی و معنوی) مهم‌ترین بخش کتاب است و در حدود 4 سؤال را در کنکور به خود اختصاص می‌دهد. سؤالات آزمون‌های سال 94 هم (داخل و خارج از کشور) در چاپ جدید اضافه شده است.

نظر کاربر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش