کتاب تابستان چهارم انسانی

كتاب تابستان برای تمام مقاطع تحصیلی وجود دارد و برای رشته انسانی هم همین طور. چرا که درس خواندن در تابستان خاص فقط کنکوری ها نیست. در تابستان دانش آموزان در عین حال که مطالب نگاه به گذشته را دارند و کل سال قبل خودشان را مرور می کنند و به صورت اجباری سوال جواب می دهند نیم نگاهی هم به مطالب سال آینده دارند. کتاب تابستان هم از این منطق پیروی می کند. کتاب تابستان پیش انسانی 1000 سوال دارد 600 سوال به مطالب نگاه به گذشته و 400 سوال به مطالب نگاه به آینده مربوط است. درس هایی که در این کتاب برایی نگاه به آینده در نظر گرفته شده است عبارتند از ریاضی پایه،‌ادبیات اختصاصی یعنی قافیه و عروض،‌ عربی اختصاصی و زبان

برای مطالب نگاه به آینده سوالات تشریحی هم در این کتاب در نظر گرفته شده است و برای هم مطالب نگاه به آینده و هم گذشته سوال های تستی وجود دارد. در مورد زبان از آن جائی که دانش آموزان این رشته در این درس تعداد سوال زیادی جواب نمی دهند و لازم است که دانش آموزان از تابستان مطالعه کنند ما این توصیه را می کنم که از تابستان شروع کنند.

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-00-0686-0

سال نشر: 95

نوبت چاپ : 8

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 1500

دسته بندی کتاب: مجموعه دروس تابستان

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

بسیاری از دانش‌آموزان سخت‌کوش در دوران تابستان سعی می‌کنند در کنار تفریح و سرگرمی کمی درس بخوانند و با برنامه‌ریزی دقیق و متعادل از همتایان خود پیشی بگیرند و با مرور درس‌های سال گذشته و پیش‌خوانی درس‌های سال آینده‌ی سال تحصیلی جدید را با اعتمادبه‌نفس بهتری آغاز کنند. در میان باید منبع مطالعاتی مناسبی نیز وجود داشته باشد که با برنامه‌ی آزمون‌ها هماهنگ باشد.

کانون در هر پروژه از برنامه‌ی راهبردی کتاب مناسب را به ما معرفی می‌کند و یکی از بهترین منابع برای این دوران کتاب تابستان است؛ چون فصل‌های کتاب تابستان با برنامه‌ی آزمون‌های کانون هماهنگ است و شما می‌توانید در حین مطالعه‌ی درس‌های از کتاب تابستان استفاده کنید و آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را داشته باشید و خود را محک بزنید. در کتاب تابستان درس‌های سال گذشته تکرار می‌شود تا شما دانش‌آموزان با تمرین درس‌های سال گذشته مروری بر روی آن‌ها داشته باشید تا با تثبیت آموخته‌ها و هم‌چنین تبدیل یادگیری ناقص به یادگیری کامل تسلط بهتری بر روی نگاه به گذشته داشته باشید. هم‌چنین بخش دیگر آن نگاه به آینده است که تمرین‌هایی از درس‌های سال آینده‌ی شما در آن گنجانده شده است.

نظر کاربر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش