عنوان بنر

زیست شناسی 2 (سوم تجربی)

توجه دانش آموزان و داوطلبان عزيز را به نكات زير جلب می كنيم:
1- چون سؤال هاي آزمون سراسرى دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالى و دانشگاه آزاد اسلامى از مطالب كتاب درسى خواهد بود، توصيه ى اكيد داريم كه قبل از هر منبعى، كتاب هاى درسى خويش را به خوبی بخوانيد و فراگيريد.
2- نحوه ى تنظيم و مطالعه مطالب درس توأم با شيوه هاى علمى صحيح آموزش، عامل بسيار مهمى درفراگيرى درست و سرعت يادگيرى است. دسته بندى مطالب می تواند سهم به سزايى در كيفيت و زمان يادگيرى داشته باشد. در پاسخنامه ى كتاب حاضر سعى شده است با در نظر گرفتن مهم ترين و اصلی ترين مطالب، به نكات مهم و مفاهيم كليدى درس توجه بيشترى شود.
3- اغلب دانش آموزان شكلها و نمودارهاى موجود در كتاب هاى درسى را بی اهميت تلقى می كنند. درحالي كه شكل ها و نمودارهاى ارائه شده (به ويژه در درس زيست شناسى) در تعميق مفاهيم و به خاطرسپردن مطلب و ايجاد ارتباط منطقى بين بخش هاى مختلف درس بسيار مؤثرند. سعى كنيد مطالب را توأم با شكل مربوطه و طرح هاى ارائه شده فرا گيريد تا به خاطر سپردن آنها برايتان آسانتر باشد.

ویژگی های مهم کتاب

شابک : 978-600-00-0507-8

سال نشر: 95

نوبت چاپ : 5

تیراژ اخربن نوبت چاپ : 3000

شماره سوالات 3، 50، 92، 102 از این کتاب در طول آزمون های امسال کانون، توسط بیش از 15 پشتیبان برتر جهت تمرین پیشنهاد شده اند.

دسته بندی کتاب: زیست شناسی آبی

فایل های مفید مربوط به این کتاب (مشاهده و دانلود)

ویدئو های آموزشی این کتاب


-

نظر کاربر

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید ورود به سایت

نظرات رتبه های برتر

این کتاب از بهترین کتاب های چاپ شده در بازار می باشد.

این کتاب برای رشته تجربی هم مفید است.

نظرات

نظر خود را بدهید

شما در حال نظر دادن درباره کتاب علوم هستید.

چه نمره ای به این کتاب می دهید
ضعیف متوسط خوب خیلی خوب عالی
سطح درس
قیمت
ارزش